fitnut-dogal-fistik-ezmesi
Blog

Doğal fıstık ezmesi

Doğal fıstık ezmesi

Fitnut doğal fıstık ezmesi, glutensiz ve şekersiz olarak üretiliyor. Türkiye’nin sevilen markası olarak kısa zamanda en sevilen ürünler arasında yer alan fıstık ezmesi, çikolatalı seçeneği ile kakaonun en özel tadını ve aromasını sunuyor. GDO içermeyen ve doğal ürünler serisinde yer alan Fitnut yer fıstığı ezme çeşitleri, kahvaltıların en enerjik ve lezzetli ürünleri arasında yer alıyor.

fitnut-dogal-fistik-ezmesi
Fitnut marka %100 fıstık ezmesinin tadına vardınız mı? #fitnut doğal fıstık ezmesi içeriğinde hiçbir katkı maddesi olmayan %100 doğal Tuzsuz Şekersiz #yerlifistik ezmesidir.

Sporcuların en leziz destekleri arasında bulunan ve tamamen doğal içeriği ile sağlık formu niteliğinde kullanılan ürün, ara öğünlerde kullanılarak günlük mineral ve besin değerlerinin karşılanmasını sağlar. Fitnut yer fıstığı ezme seçenekleri, reçellerle karışımı, pekmez ve bal gibi tatlı sunumlarla bileşiminde hem inanılmaz enerji deposu hem de muazzam bir lezzet sunar.

Türk menşeili olarak tamamen yerli fıstıklardan üretilen ürün; kavrulmuş yer fıstığından katkısız olarak imal ediliyor. Çikolatalı seçeneğinde ise organik kakao kullanılmaktadır. İlaveten kakao yağı, emülgatör ve doğal vanilya aroması kullanılarak, çocuklarında en sevdiği besinler arasında yer alıyor.

Fitnut fıstık ezmesi, şeker ilavesiz ve tuz ilavesiz olarak üretiliyor. Katkı maddeleri ve koruyucu madde içermeyen yer fıstığı ezmeleri, fosfor, çinko, magnezyum, niasin gibi değerli mineraller ve vitaminler içerir. Doğal fıstık ezmeleri, çocuklar için de enerji kaynağı, değerli vitaminlerin ve lif kaynaklarının alınması için idealdir.

Kemik gelişimine katkı sağlayan, potasyum ve magnezyum katkıları sunarak hem lezzet şöleni hem de protein ihtiyaçlarının en lezzetli şekilde alınması için muhteşem bir içeriktir. Ayrıca kilo almak isteyenler için de muazzam tadı, ideal kıvamıyla destek niteliğindedir.

Fitnut fıstık ezmesi; 6,25 gram protein, 6,25 gram karbonhidrat, 2,45 gram lif ve 143 kcal katkısıyla her güne enerji ve lezzet veren bir üründür. 800 gram seçeneği 360 gram seçeneğinde, el değmeden paketlenen cam kavanoz içinde satışa sunuluyor.

Türkiye’nin her bölgesi ve şehrine hızlı kargo avantajıyla satışa sunulan Fitnut fıstık ezmeleri, kredi kartıyla ödeme seçenekleri, kapıda ödeme ve nakit ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor. Günün her saati sipariş verebileceğiniz online platform, telefonla sipariş seçeneği ve orijinal ürün garantisiyle sunuluyor.

Related posts

Leave a Comment

All search results