Fitnut fıstık ezmesi satın al
Blog

Fıstık ezmesi satın al

Fıstık ezmesi satın al

Fitnut fıstık ezmesi satın al sekmesini kullanarak, online alışveriş kolaylığı ve dijital platform ayrıcalığı ile lezzet sunuluyor. Naturpy Store alışveriş ayrıcalığı ve %100 orijinal ürün güvencesiyle %100 doğal ürünler satışa sunuluyor.

Doğal içerikleriyle glutensiz ve şekersiz olarak imal edilen fıstık ezmeleri, indirimli fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Kampanyalı paket seçeneklerinde 2’li ve üçlü setler satışa sunuluyor.

Fitnut fıstık ezmesi iki farklı çeşidiyle satışa sunuluyor. Sade yer fıstığı ezmesi ve çikolatalı yer fıstığı ezmesi olarak üretilen seçenekler, 360 gr ve 800 gr boyutlarda satışa sunuluyor. Paket içeriklerinde 2’li, 3’li setler ya da 2 sade- 2 çikolatalı yer fıstığı ezmesine ek olarak 1 maca kökü tohumu paketiyle, kampanyalı paket seçenekleri sunuluyor.

Çikolatalı fıstık ezmesi içeriğinde doğal kakao, kakao yağı, emülgatör ve doğal vanilya aroması ile hazırlanıyor. Enerji, protein, vitamin ve mineraller ile muazzam bir besin değeri sunan Fitnut doğal ürünler, glutensiz olarak imal ediliyor.

Şeker ilavesiz, tuz ilavesiz ve GDO’suz olarak %100 naturel olarak üretilen Fitnut fıstık ezmesi, katkı maddeleri ya da koruyucu maddeler içermemektedir. %100 kavrulmuş yer fıstıkları ile katkısız olarak hazırlanan Fitnut fıstık ezmeleri, sporcuların en sevdiği ürünler arasında yer alıyor.

Sabah kahvaltıları ve ara öğünlerde tüketilmesi tavsiye edilen fıstık ürünleri, yulaf ve müsliyle, pekmez ve bal çeşitleriyle birlikte tüketime uygundur. Ekmek dilimleri, krepler, tatlıların süslemesinde ve reçellerle muhteşem bir lezzet sunar.

Ayrıca kek ve kurabiyelerinizde hem sade hem çikolatalı içerikleriyle, çok özel lezzetler yaratmanıza olanak sunar.

Fitnut fıstık ezmesi, domuz yağı ve katkıları içermeyen, %100 yerli yer fıstıklarından imal edilmektedir. Uzun süre tok tutma özelliğine sahip ürün, kullananların memnuniyetini ve beğenisini kazanıyor. Çocuk ve yetişkin her yaştan her insanın severek tükettiği yer fıstığı ezmesi, doğal ve sağlıklı içeriğiyle günlük protein ihtiyacının bir kısmını karşılayabilirsiniz.

Meyvelere sürülerek veya meyve salataları ile tüketilebilir. Sporcular için protein deposu olan ürün, ara öğünlerde veya kilo alma programlarında gece uyumadan önce de tüketilebilir.

Related posts

Leave a Comment

All search results