Fitnut çikolatalı doğal fıstık ezmesi
Blog

Fitnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi İçindekiler

Fitnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi İçindekiler

Fitnut çikolatalı doğal fıstık ezmesi, %100 doğal içeriği ve organik malzemeleriyle şahane bir içerik sunuyor. Organik kakao ile %100 yer fıstığının birleşiminden oluşan Fitnut, en doğal içeriğiyle, sporcuların da en sevdiği besinler arasında yer alıyor.

Kavrulmuş yer fıstıkları ve en ideal biçimde eklenen kakaonun birleşiminden meydana geliyor. Kakao yağı ve doğal vanilya aroması eklenen çikolatalı glutensiz yer fıstığı ezmesi içerisinde ayrıca; emülgatör bulunuyor.

Fitnut glutensiz çikolatalı fıstık ezmesi, sağlıklı formu, enerji ve mineral içerikleriyle organik ürünler arasında yer alır. Kakao ve yer fıstıklarının en kaliteli harmanları seçilmekte ve Türk Malı olarak imal edilmektedir.

Lif kaynağı bulunan çikolatalı fıstık ezmesi içerisinde protein, yağ, karbonhidrat gibi değerli bileşenler bulunuyor. Mineral ve vitamin açısından zengin muhteviyatını sunan Fitnut yer fıstığı çikolatalı çeşidinde;

  • Biotin mg: 130 %260
  • Nlasin mg: 13.1 %82
  • Bakır mg: 0.64 %64
  • Fosfor mg: 420 %60
  • Magnezyum mg: 190 %51
  • Çinko mg: 3.3 %33

Oranları her 100 gram oranına göre hesaplanmaktadır. Fitnut çikolatalı fıstık ezmesi, GDO içermez, domuz yağı içermez veya domuz katkıları içermez. Aynı zamanda ilave şeker ya da ilave tuz içermeyen özel bir lezzettir.

Hiçbir katkı maddesi bulunmadan imal edilen ürün içerisinde koruyucu maddeler kullanılmamaktadır. Renklendirici kullanılmadan tamamen doğal kakaodan imal edilmektedir. Kullananların yüzde 95’i memnun kaldıklarını belirtmekte ve büyük kısmı, Fitnut fıstık ezmesi ve sade çeşitlerini yeniden kullanmaktadır.

İçeriğinde doğal yağ oranı her 100 gramda; 34,3 oranında bulunuyor. Enerji açısından muazzam bir takviye ve destek olan Fitnut çikolatalı yer fıstığı ezmesi, her 100 gramda 554 kcal enerji içermektedir. Protein kaynağı özelliğiyle sporcuların tercihi olan marka; her 100 gramda 33 gram karbonhidrat içermektedir.

Lif kaynağı yapısıyla her 100 gramda 3,6 gram lif içermektedir. Kavrulmuş yer fıstıkları ve özel hasat organik kakaolardan elde edilen özel lezzet, kahvaltılarda ve ara öğünlerde tüketilmesi tavsiye ediliyor. Güne zinde ve formda başlamanın en lezzetli yolu olan Fitnut ürünü, 360 gr ve 800 gr seçenekleriyle satışa sunuluyor.

 

 

Related posts

Leave a Comment

All search results