fitnut-fistik-ezmesi-kac-kalori
Blog

Fitnut Fıstık Ezmesi Kaç Kalori

Fitnut Fıstık Ezmesi Kaç Kalori

Glutensiz sunumuyla Fitnut fıstık ezmesi çeşitleri, tamamen doğal olarak imal ediliyor. Türk Akreditasyon Kurumu- TÜRKAK analiz raporuyla glutensiz ürünler arasında yer alan sağlık formu, %100 yer fıstığından üretiliyor. Kavrulmuş yer fıstığı ve trans yağ ile kolesterol içermeyen içeriğini sunuyor.

Enerji ve protein deposu olarak lezzet katan Fitnut, sade ve çikolatalı seçenekleriyle her damak tadına özel sunuluyor. Naturpy Store güvencesiyle satışa sunulan ürün, yüksek enerji kaynağı içeriyor.

Her 100 gramda 554 kalori içeren Fitnut fıstık ezmesi, günlük ortalama tüketim oranı olarak 100 gram üzerinden hesaplanmıştır. Uygulanan diyet programı var ise, günlük enerji ihtiyacına göre çeşitlendirilebilir. Özellikle sporcular için muhteşem bir besin olan Fitnut çeşitleri, günlük protein ve yağ ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

100 gramda yağ oranı; 34,3 gr, 100 gramda protein oranı ise; 25,4 gr olarak hesaplanmıştır. Zengin lif kaynağı ile metabolizmanıza harika sunumlar yapan ürün, 360 gr, 800 gr seçenekleri ve set şeklinde sunulan paketleriyle, kampanya dahilinde ekonomik olarak sunuluyor.

Fitnut yer fıstığı ezmesi içeriğinde günlük karbonhidrat ihtiyacının da önemli kısmı karşılanmaktadır. Günlük değerlere alternatif olarak her 100 gramdaki değerleri hesaplanmaktadır. 100 gramda 33 gram protein içeren Fitnut ezme çeşitleri, günün her anında enerjinize enerji katar.

Glütensiz, katkısız ve %100 doğal olarak üretilen, el değmeden paketlenen, şahane lezzetiyle sofralara lezzet katan Fitnut doğal fıstık ezmesi, renklendirici içermez. Çikolatalı çeşidinde doğal kakao ve kakao yağı kullanılmaktadır. GDO içermeyen ve katkı maddeleri bulunmayan ürün çeşidi, gramajına göre 12 ila 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor.

Kahvaltılarda lezzet sunan fıstık ezmesi, tüm günün enerjik ve dinamik geçmesi için şahane bir seçenektir. Öğün aralarında tüketilebilir, müsli veya meyvelerle yenebilir. Özellikle meyvelerin üzerine sürüldüğünde, reçellerle birlikte tüketildiğinde muazzam bir tat sunar. Tuz ve şeker ilavesi bulunmayan Fitnut, günün her saati tüketime uygundur. Çocuk ya da yetişkin her yaşın beslenme sisteminde olması gereken ve besin değerleriyle, öğünlere kalite ve enerji katan bir lezzettir.

Related posts

Leave a Comment

All search results