Dr.Gluten Organik ve Glutensiz Ürünler

Dr.Gluten Organik ve Glutensiz Ürünler

Naturpy markasına ait ürünleri bu zamana kadar tek tek incelemiş ve besin değerlerini ve kalitesini sizlerle paylaşmıştık. Dr.Gluten markası Naturpy’nin alt kuruluşu ve organik, glutensiz, katkısız adı altında piyasada yer sahibi olmuştur. Bu ürünler fabrikasyon işlemi görülmemiş bakliyatlar ve meyveler ile elde edilmektedir. En başta çocuklarınıza ve sizlere tavsiye edeceğimiz bu ürünü gelin beraber inceleyelim.

İlk olarak organikliğini inceleyecek olursak Dr.Gluten çıtır tahıl topları ve Dr.Gluten mısır gevreğinde organik tahıl karışımları ve organik unlar mevcut, fabrikasyon işlemi görmeden tarladan gelen bu ürünlerin organik sertifikaları alınmıştır. İçinde bulunan düşük miktarda şeker oranı ise organik meyvelerin suyundan elde edilmiştir. Bu ürünlerde kullanılan yağ ise hepimizin bildiği gibi diğer yağlara oranla daha sağlıklı olan hindistan cevizine ait yağdır. Tarladan sofraya gelen bu lezzetli karışım sütle ve yoğurtla tüketime uygundur. Glutensiz özelliği barındıran bu ürünler organikliğiyle beraber oldukça faydalı bir uyum sağlamıştır.

Dr.Gluten glutensiz ürünler adı altında satışa sunulmuş ve çölyaklı kişilere uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi fıstık ezmesi doğal fıstık ezmesi organik ürünler ankara fıstık ezmesi fistik ezmesi fistik ezmesi faydaları fistik ezmesi fiyat glutensiz alışveriş organik fıstık ezmesi gluten free products